„DOŚWIADCZENIEM NIE JEST TO, CO SIĘ CZŁOWIEKOWI PRZYTRAFIA, LECZ TO, CO ON Z TYM ROBI” Aldous Huxley

Ten wpis chciałabym zrobić o numerologii, na której wczoraj [02.01.19] byłam. Jednak już wiem z doświadczenia, jak to jest, będę musiała go po prostu podzielić, ponieważ chciałabym o tym napisać w domu, na spokojnie 😊.

Zaczynam to pisać 03.01.19 wracam tramwajem od mamy w UCM. Jest godzina 17:24. Doszłam do wniosku, że powinnam wstawiać tu także dokładną godzinę, bo może potrwać mi to jeszcze trooooszkę 😋. Ok, najwyżej podzielę ten wpis ponownie. Ok. to w tym może króciutko tylko doniosę, że jutro ponownie jadę do mamy do UCK [Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, kurcze, teraz już nie wiem, czy zawsze pisałam ten prawidłowy skrót 😜], gdyż bardzo prawdopodobne, że już jutro po obchodzie zostanie wypisana do domu i trzeba będzie jej pomóc.

Teraz po 3cim przeszczepie rogówki oka, tym bardziej nie będzie mogła dźwigać! 😉

Ale wierzę w to, że także z tym sobie poradzimy!

Ok. To kończę ten wpis, jest 17:37.

A teraz mamy 18:12 😊 jestem w domu, nie wiedziałam holibka, jak mogłabym to z komóry udostępnić, ale nie ważne! Teraz jeszcze idę pozmywać naczynia, które zostawiłam po obiedzie, bo leciałam na tramwaj do mamy.

To na razie!

Kategorie Bez kategorii

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close