Przybij PIĄTKĘ ;-) just HIGH FIFE ;-)

8:27

http://www.swiatduchowy.pl/numerologia-jestes-piatka,13

No dobrze, to zanim przejdę do tej numerologii [a uwierzcie mi, że wciąż wynajduję tu jakieś informacje o tym, które chcialabym zamieścić]. I naprawdę dobrze wiem, jak to brzmi = jakbym była teraz jakąś czarownicą 😜

Tak, wiem, że przecież każdy z nas jest już ustaloną cyfrą numerologiczną, bo Numerologia wywodząca się z daty urodzenia nie może ulec zmianie. I KAŻDY Z NAS MOŻE SAM OBLICZYĆ , JAKĄ JEST CYFRĄ NUMEROLOGICZNĄ I WCALE NIE POTRZEBNY JEST DO TEGO ŻADEN NUMEROLOG.

Ja np. nim się pojawiłam u tej numerolog już wiedziałam, że jestem PIĄTKĄ 😊 [jestem z tą jakże sympatyczną kobietką na „Ty”, ale może by zachować jej anonimowość, nie będę wymieniała tu jej imienia, tyko nadam jej po prostu literkę „A” ]😉

Photo by Guilherme Almeida on Pexels.com

To może jeszcze o samej numerologii (co tu w necie znalazłam i z czym z całą pewnością jeszcze kiedyś [przed tymi wszystkimi „przejściami”] bym ją kojarzyła ==> „jakaś [czarna?] magia, coś całkowicie oderwane od rzeczywistości, bo jak tu w ogóle wierzyć w coś, co „nie ma żadnych racjonalnych ani eksperymentalnych podstaw. (…)” się pytam?)

Pozwolę tu sobie Wam po prostu powklejać to, co wybrałam tu z netu [by „uatrakcyjnić” wydarzenie, a co!]

Wiele cech osobowości, skłonności, wad i zalet możesz odczytać ze swojej liczby numerologicznej, która zależy od Twojej daty urodzenia. Numerologia jest próbą sprowadzenia wszystkich form zjawisk do prostych pojęć, mianowicie do cyfr od 1 do 9. Numerologia otrzymuje swoje wartości liczbowe przez „okultystyczną” redukcję: tj. sumuje się tak długo, aż pozostanie tylko jedna cyfra. (…) Numerologiczne wibracje można również obliczyć dla swojego imienia i nazwiska bądź konkretnej daty w przyszłości, by sprawdzić, czy jest to dobry termin na ważne działania i decyzje.

Photo by rawpixel.com on Pexels.com

Starożytni uczeni szukali w nauce o liczbach przewodnictwa życiowego jeszcze na długo przed tym, zanim wynaleziono alfabet i przyporządkowano cyfry poszczególnym literom. Wymagana przez numerologię uważna obserwacja wewnętrznych zależności jest dobrą szkołą dla naszego rozumu i naszego daru obserwacji. Na tej drodze jest całkiem użyteczna w codzienności naszego materialnego świata. Rozum w naszym zachodnim świecie jest pierwotnie programowany „wiedzą o faktach” i ma wierzyć tylko w to, co jest „udowodnione”.

KIEDY NASZ ROZUM ODKRYJE M.IN. ZA POMOCĄ WYNIKÓW NUMEROLOGII, ŻE ISTNIEJĄ JESZCZE NIEZNANE HORYZONTY, WTEDY BĘDZIE BARDZIEJ GOTOWY NA PRZYJĘCIE INNYCH, NOWYCH, OBCYCH DOŚWIADCZEŃ. NUMEROLOGIA MOŻE BYĆ WIĘC UWAŻANA ZA POCZĄTEK PRAWDZIWEGO POSZERZENIA ŚWIADOMOŚCI.

Ok, to teraz już coś o mnie: będę cytowała dokładnie słowa „A” [o niej także więcej później;-)]

Ważne jest wiedzieć, że CZŁOWIEK obdarzony dziewiątką [dopiero, jadąc tramwajem 08.02.19 spostrzegłam, że nie wsponiałam nic, SKĄD tu mowa O DZIEWIĄTCE…, otóż jestem urodzona 09.03.- czyli od jutra za miesiąc mam swoje urodziny, upppiii😊] w swoim ważnym punkcie, jest ZOBOWIĄZANY DO PRACY SŁUŻEBNEJ NA RZECZ ŚWIATA.

A czy „światem” będzie sąsiadka z dołu, czy piesek bezdomny, czy „światem” będzie akcja na miarę Owsiaka, tego nie wie nikt prócz ciebie samej, tego jak mocno/bardzo cię to wciągnie.

NIE MA tu ZNACZENIA, WIELKOŚĆ SPRAWY, MA ZNACZENIE TO, ŻE ROBI SIĘ COŚ POŻYTECZNEGO. TO JEST WAŻNE DLA CZŁOWIEKA!

Jeżeli zaczniesz robić coś pożytecznego, to wtedy będziesz miała ochronę z zewnątrz, ochronę Aniołów, ochronę Opatrzności, w cokolwiek wierzysz. Nie ma znaczenia, jak to nazwiemy. Będziesz miała wtedy ochronę, bo LUDZIE POŻYTECZNI DLA ŚWIATA SĄ BARDZO ŚWIATU POTRZEBNI, bo teraz jest zmiana w świecie, zamienia się wszystko na epokę miłości. I każdy człowiek, który dobrze czyni, jest światu potrzebny i wtedy ma opiekę.

Powiedziała mi także z przejęciem [cytuję]:

Masz trudne, traumatyczne życie. BARDZO TRUDNE traumatyczne życie i jeszcze na dodatek samotne.

Photo by Pixabay on Pexels.com

2 myśli w temacie “Przybij PIĄTKĘ ;-) just HIGH FIFE ;-)

 1. Wierze w sprawy, które „nie maja żadnych racjonalnych ani eksperymentalnych podstaw.” Ale moja psychika jest na to chyba za slaba. Boje sie, ze gdybym miala sie w to bardziej zaglebic, to moglabym oszalec :/

  Kiedy moja mama zajmowala sie jeszcze numerologia, poprosilam ja o obliczenie ojca mojego synka. Odmowila mowiac, ze juz sie tym nie zajmuje. A on kilka lat pozniej popelnil samobojstwo. Zastanawiam sie, czy mama to wyliczala i dlatego nie chciala mi o tym powiedziec, czy faktycznie calkowicie zrezygnowala z numerologii.

  Polubienie

  1. Wiesz mi także wiele rzeczy wydawało się takie jakby to powiedzieć „irracjonalne” i niewytłumaczalne, ale bardzo chciałam „coś” więcej zrozumieć, bo zawsze chyba taka byłam, a teraz potwierdza to jeszcze moja cyfra numerologiczna 😉
   Jadę właśnie zapłacić resztę kasy za tą sesję (Pani numerolog była tak miła, że zgodziła się rozłożyć mi zapłatę na raty😉)

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close