„JESTEŚ BYĆ MOŻE BARDZIEJ WARTOŚCIOWA DLA ŚWIATA NIŻ MYŚLISZ, ŻE JESTEŚ :-)”

I teraz nową wibracją, którą otrzymasz od dzisiaj [02.02.19] to jest wibracja „1”, „9” ona jest wibracją bardzo otwartą, mocną, dającą takiego naprawdę „dużego oddechu”. [Tu nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała, co to za liczby i skąd się one w ogóle wzięły :P]. W odpowiedzi usłyszałam, że to są kombinacje, które [ta kobietka] może danej osobie dać. [tu widać chyba źle się wyraziłam /mało precyzyjnie, bo drążyłam dalej: CO O TYM DECYDUJE, ŻE TO WŁAŚNIE MI TAKIE CYFRY/LICZBY DAJESZ?] I tu była najlepsza odpowiedź [Twoja dusza takie chce]. I ja już w tym momencie nie mogłam i rzekłam [teraz sobie myślę, że chyba jednak bezczelnie, bo jeszcze jako Monika „sprzed” tego wypadku, czyli nie ufająca nadal, mająca jeszcze jakieś wątpliwości, ale postanowiłam jednak i tak zadać to pytanie: I co Ty mi jak taka wróżka to mówisz?]😂😜🤷‍♀️

Photo by Oleg Magni on Pexels.com

W odpowiedzi usłyszałam: Nie wiem, jak wróżka, wahadełko mi to mówi. 😊 Po prostu są kombinacje, które są na pewno dobre, jest ich kilka i z tych kilku wybiera się tą jedną właściwą dla danej osoby, ale niezależnie, która by była, każda byłaby dobra, nie wybiera się wśród złych, wybiera się wśród dobrych.  Bo to, co złe, to już miałaś!

I teraz ta kombinacja da ci duże otwarcie wewnętrzne, będziesz miała dużo pomysłów, takiego fajnego życia wewnętrznego, będziesz dużo bardziej otwarta sama dla siebie, będziesz też otwarta dla ludzi, bo „9” bardzo otwiera na ludzi i idzie do nich z sercem. To jest BARDZO DOBRA WIBRACJA WSPIERAJĄCA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ COŚ POŻYTECZNEGO DLA ŚWIATA ROBIĆ!!!!. Ona ci da do tego dużo energii, „powera” i możliwości. Jak tylko pomyślisz sobie, że chciałabyś, to się w życiu pojawią jakieś różne sytuacje, które cię poprowadzą w tym kierunku.

Photo by Pixabay on Pexels.com

TERAZ LUDZIE BĘDĄ WIDZIELI CIEBIE JAKO OSOBĘ POŻYTECZNĄ, TAKĄ DO KTÓREJ MOŻNA PRZYJŚĆ, POŻALIĆ SIĘ, POROZMAWIAĆ, która pomoże, nie odmówi.

Potencjał możliwości: BARDZO MOCNO WZRASTA OD DZISIAJ [02.02.19] ENERGIA RADOŚCI- ODCZUJESZ TO NA WŁASNEJ SKÓRZE, w tym momencie energia radości ma zadanie sprawczości, czyli ona ma być, ma się pojawiać! Nawet za bardzo nie trzeba o to zabiegać, a ona będzie 😊 Do tej pory, choćbyś na głowie stawała, ona cię jakoś i tak omijała. [Ja tu zainteresowana, a wręcz niemal zaskoczona pytam, ale jak to zrobiłaś, że tak teraz będzie? – hehe, fajna jestem, prawda?]

Pani numerolog do mnie: No zaraz ci powiem, jak to zrobisz, bo TO TY TO ZROBISZ, NIE JA! ja tylko proponuję.

POLEPSZY SIĘ ENERGIA PIENIĄDZA, ale trzeba ją dobrze rozumieć: NIE PRZEJAWIA SIĘ ONA W TYM, ŻE NAGLE Z NIEBA LECĄ PIENIĄDZE, tylko w tym, że jak pieniądze masz, to umiesz nimi bardziej niż do tej pory zarządzać.

Więcej będziesz miała energii życiowej, takiej która ci jest dana w naturze jako PIĄTCE, ale sprawczo to nie zawsze było tak różowo, ale teraz będzie ci dużo łatwiej.

Photo by Leandro Vendramini on Pexels.com

Większa moc będzie, jeżeli chodzi o radzenie sobie z problemami własnymi, czyli będziesz miała więcej siły, żeby wstać, kiedy upadniesz.

I BARDZO POJAWI SIĘ DYSTANS DO TWOICH PROBLEMÓW WŁASNYCH, W PEWNYM MOMENCIE NIEKTÓRE PROBLEMY W OGÓLE NIE BĘDĄ CIĘ ZAJMOWAĆ, nie będziesz ich postrzegała jako problem, bo nie będą tego warte… do tej pory wszystko było problemem, od dzisiaj na niektóre rzeczy „machniesz ręką”, bo faktycznie stwierdzisz, że nie warto, by się nimi zajmować.

Photo by Pixabay on Pexels.com

ŻEBY TE NOWE zmiany zaistniały dostałam wskazówki, [pracę domową 😊], którą mam robić codziennie przez miesiąc [nowe imiona, które mam mówić i pisać].

Ponieważ podpis jest także bardzo ważny, bo on przynosi człowiekowi pewnego rodzaju też czasami problemy i utrudnienia.  Ustaliłyśmy pewne niewidoczne zmiany w moim podpisie i to, jak ma wyglądać teraz moja parafka: i uwaga! nie uwierzycie – okazało się, że NIE MUSIELIŚMY WCALE JEJ ZMIENIAĆ, najpierw powiedziała, że mogę po prostu podpisywać się literą „M”, ale jak ja jej pokazałam, jak moja obecna parafka wygląda, to OKAZAŁO SIĘ, ŻE INTUICYJNIE PODPISUJĘ SIĘ PRAWIDŁOWO!!! Chodziło bowiem o to, by „wibrował” on liczbą „4” [cokolwiek to znaczy😋]

Nie ukrywam, że troszkę to wszystko może wydawać się dla… [I co? Znów napiszę „normalnego” człowieka? 😛 ] „dziwne”. Błagam uwierzcie mi, że dla mnie samej jeszcze kiedyś, gdy nie doświadczyłam tego wszystkiego, co na mnie „spadło” też bym tak myślała, bo generalnie byłam chyba zawsze osobą, która nie polegała za bardzo na czymś, czego nie da się racjonalnie wytłumaczyć.

Ok, wyrażę się może precyzyjniej: MAM TU NA MYŚLI „osoby, nie po takich przejściach” 😊 – o to I TYLKO O TO MI WŁAŚCIWIE ZAWSZE CHODZIŁO  + Jeszcze może to, że niejednokrotnie pisząc „zdrowa” i „normalna” osoba, miałam po prostu tylko na myśli czysty fakt: OSOBY, KTÓRE NIE PRZESZŁY/ PRZEŻYŁY TAKICH POWAŻNYCH URAZÓW, JAK JA, ot, co! 😉

Kategorie Bez kategoriiTagi

1 myśl w temacie “„JESTEŚ BYĆ MOŻE BARDZIEJ WARTOŚCIOWA DLA ŚWIATA NIŻ MYŚLISZ, ŻE JESTEŚ :-)”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close