“Ludzie idą różnymi drogami w poszukiwaniu spełnienia i szczęścia. To, że nie idą twoją, nie oznacza, że się zgubili.”

No to moi drodzy opowiem Wam o moim dzisiejszym dniu [08.02.19], uprzedzę tylko, że ogólnie będzie śmiesznie i bekowo [teraz myślę jeszcze nad tytułem 😜🤣😉]

Najlepiej będzie [zachować mi „porządek” i jakiś „ład” w tym wszystkim], jak napiszę w ogóle, o czym chciałabym donieść [uprzedzam jednak, że moja „wyobraźnia/ kreatywność” jest tak duża, że mogę tu coś jeszcze sobie pododawać – o ile nie najdzie mnie wcześniej senność i zmęczenie 😛 po wczorajszym]. I zróbmy tak, że najpierw opublikuję ten mój plan, a następnie będę poszczególne punkty opisywać, ok?

Photo by Juhasz Imre on Pexels.com
  1. Moje wczorajsze długie siedzenie po nocy, ale mimo to wstanie na gimnastykę
  2. Po śniadaniu ogarnęło mnie za to zmęczenie, leżąc pisałam z komóry [odpowiadałam na @ znajomej, której już kiedyś wspomniałam, że odpiszę]
  3. następnie „podróż”, by zapłacić resztę hajsu w klinice OdNova, gdzie miałam sesję numerologiczną
  4. powrót [i tu uwaga!]: bekowe upichcenie sobie obiadu a`la
    „Kuchnia fusion” 🤣😜😂, no drugiej takiej to tylko ze świecą szukać [Mariolka, buhaha]
  5. TOTALNY brak czasu na inne rzeczy: np. książka „Wyprawa” Marka Kamińskiego wciąż niestety czeka…, ćwiczenie języków obcych, choćby poprzez takie platformy, jak Duoligo, Babbel… i kurcze zainstalowałam sobie na komórze jeszcze jakąś apkę [tylko nie wiem, jak się nazywa, ale tak długo szukałam, aż znalazłam 💪 hehe, ja to jednak jestem uparciuch! Mowa tu o WordBit, który działa mi zawsze w tle, zatem za każdym razem, gdy tylko muszę choćby spojrzeć na moją komórkę, od razu widzę jakieś angielskie ćwiczenie – serio, polecam wszystkim!] ,wpis o moim bracie Kamyku, o Bayer także chciałam zrobić wpis, o mojej odwadze, itp.
Kategorie Bez kategorii

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close