Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz…

No dobrze, moi drodzy, to dalej o dzisiejszym [12.02.19] dniu. Ponownie mam w głowie tyle różnych myśli, ale spróbujmy nadać temu jakiś porządek, by miało swoje „ręce i nogi” 😋

Jak wczoraj byłam z siebie taka dumna, że tyle zrobiłam. A na koniec chciałam jeszcze wspomnieć, jak zauważam, że moja mama się „przeistacza” w taką łagodniejszą, o wiele bardziej  spokojną  i chyba  nawet  bardziej  radosną i optymistyczną kobietkę – co nie  macie  pojęcia,  jak mnie [osobę, która zawsze czuła się taka odpowiedzialna za wszystko, co się u nas działo] cieszy 🙂 

Dziś jednak już obudziłam się nie taka znów z siebie zadowolona. Wprawdzie właściwie jeszcze wczoraj sobie postanowiłam, że jak mi budzik będzie dzwonił o 8, bym wstała na gimnastykę, to już nawet bez żadnych wyrzutów sumienia, sobie odpuszczę [gdyż ponownie poszłam późno spać, siedziałam nad tym blogiem i jak widać nawet nie opublikowałam tego, co zapisałam 😋].

Póżniej [dziś już 12.02.19] jednak leżąc jeszcze w łóżku włączyłam sobie ten oto filmik:

Oczywiście Jakub nadaje tu, jak taka „katarynka”, pomijam już to, że używa takich terminów, na których ja się po prostu nie znam, więc brzmiały dla mnie co najmniej obco 😉 Jednak wsłuchałam się w to, co mówił już bardziej uważnie tak mniej więcej od 28minuty 10… Wtedy zaczął mówić bardziej dla mnie zrozumiale 😉 Najistotniejsze w tym było dokładnie to, co mówił o śnie… O tym, jaki on jest w naszym życiu ważny i ten przykład z tą osobą, która kładzie się załóżmy o 2 i wstaje nawet po tych 8 godzinach, to i tak będzie wtedy nadal bardzo zmęczona.

BO NIE CHODZI WCALE TYLKO O TO, ŻEBY SYPIAĆ 8H, bo IM SZYBCIEJ
 PÓJDZIESZ SPAĆ
[a już na pewno przed północą!], TYM LEPIEJ!

Kategorie Bez kategoriiTagi , ,

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close