„JESTEM ARTYSTĄ ŻYCIA – moim dziełem jest moje życie” – Suzuki

3:30

Moi drodzy, powróciłam już [21.02.19] do Was ze zrobionymi pazurkami [fotka poniżej] i wiecie co, tak sobie myślę, że koniec skupiania się na sobie i na tym, co mi nie wychodzi! Przecież kiedyś posłużyłam się właśnie tym cytatem powyżej [patrz tytuł].😉

Zabieram się więc dalej za kreowanie tego mojego życia. A doszłam do wniosku, że mam chyba taką duszę troszkę artystyczną, zatem kontynuję dalej moją pracę [właściwie nawet nie odczuwam absolutnie przy tym żadnego zmęczenia, BO KOCHAM TO ROBIĆ!!!❤😊🍀 ].

Odkąd pamiętam starałam się zawsze słuchać tego, co podpowiada mi moje serce, niekiedy prowadziłam wewnętrzny dialog [sama ze sobą :P] i choć często zastanawiałam się potem, czy dobrze postąpiłam, to jednak później [czasem duuużo później] wychodziło, że istotnie, podjęłam słuszną decyzję i było warto. Przez długi czas myślałam sobie, że to są zapewne tylko jakieś szczęśliwe „przypadki” i zbiegi okoliczności. Już dawno jednak to zdanie zmieniłam.

Photo by rawpixel.com on Pexels.com

Dochodzę także do wniosku, że to wszystko, co mnie spotkało miało czemuś służyć. Naprawdę powoli zaczynam zdawać sobie z tego sprawę, że my sami mamy ogromny wpływ na własne życie [myślami, podejściem, a przede wszystkim „działaniami”, których się podejmujemy]. Poprzez to, co robimy kształtujemy właśnie nasze życie.

Kategorie Bez kategoriiTagi

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close