Ciało wie, co ma robić…

I wie to dużo lepiej niż wy [ok.28:30] (…) Nie możecie robić niczego na siłę, puścić, zrelaksować się i pozwolić, by rzeczy się działy (…)

Po raz kolejny cytuje tu wykład Ajahn Brahm https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=RrgLRF9vdVA

Tym razem [a czy to jakiś wyjątek? 😋] znowu ma tyle do opisania, ale ponieważ wczoraj dostrzegła komunikat, że już ma wyczerpanych dużo GBajtów chyba…, teraz już nawet nie pamięta dokładnie, co to było, a nie wie także, gdzie tą informację może znaleźć… Tzn. nie chciało chyba jej się także tutaj nawet tego szukać, gdyż była zajęta czym innym:

  1. zapisała się na Bezpłatny wykład otwierający Energetyczny Weekend Kobiet – 24 maja, godz. 18:00 [już miała kasować tego @, bo wie, że ten cały weekend dla kobiet kosztuje, ale jak tylko ujrzała, że sam wykład jest BEZPŁATNY, to dawaj i się na niego zapisała, hehe]
  2. napisała @ do BALIAN, czy zamiast tych wszystkich faktur, mogłaby wysłać TYLKO tą jedną za kompa? [właściwie już przypuszczała, jaka będzie odpowiedź, ale wolała się jeszcze upewnić] I oczywiście ucieszyła ją znów odpowiedź od prezesa i założyciela tej fundacji:
Piotr Urbański (BALIAN)10:42 (35 minut temu)
do ja

JAK NAJBARDZIEJ.

3. W tym wszystkim cholerka „jakoś” język klawiatury na jej komórce zmienił się na… JĘZYK CHIŃSKI… o losie, przecież u niej byłoby zbyt nudno, jakby nic się nie spieprzyło…, i w zasadzie znów jest pewna, że do tego także dojdzie, jak ją w końcu zmienić,

4. „zapodział” jej się także gdzieś talerzyk mały, płaski [bo dużych to ona nie ma tu wcale🤣], a miała 2, teraz został jej już tylko jeden i myśli sobie no ok, przecież właśnie jednego potrzebujesz, ale ten stoi „zajęty” w lodówce…

Poza tym teraz [przed siłką, na którą dziś zamierza pójść] ma przecież coś znów ważnego do opisania tu…

Ok, a już jest przecież 11:25

To teraz napisze coś więcej o sobie [poważnie? To chcesz zrobić? No nie żartuj! To całe szczęście, bo tu przecież o tobie NIKT NIC jeszcze nie wie… 😋🤣😜] i o tym buddyzmie. Jak na niego trafiła itd. Jednak stwierdziła, że musi ten swój wpis raczej podzielić, bo jest już 12:30, a ona właśnie chce szykować sobie obiad [po tym, jak już w międzyczasie i opróżniła ten „zajęty” talerzyk z lodówy, pozmywała przy okazji także naczynia]. To teraz puszcza to w świat, a po obiedzie zajmie się dalszą [tą właściwą już] częścią.

Kategorie Bez kategorii

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close