Możliwość darmowego wsparcia psychologicznego

Jeszcze 31.03.2020 otrzymała Mała Mi tego @, więc moi drodzy z całą pewnością to nie jest żaden Prima Aprilis, hehe 😉. Wczoraj opublikowała to już na LI, dziś natomiast z samego rana [po oczywiście MGŚ] wrzuciła to dalej na FB, bo uznała, że takimi rzeczami należy się dzielić!

Darmowe wsparcie psychologiczne
Cześć Monika,

Wśród nas są…
Chorzy, którzy boją się o swoje i bliskich zdrowie
Lekarze, którzy właśnie przechodzą najtrudniejsze chwile w swoim życiu
Pracownicy, którzy tracą swoją pracę
Przedsiębiorcy, którzy tracą swoje firmy
Potrzebujemy wsparcia. Nie tylko medycznego i finansowego, ale również psychologicznego.

Dlatego w Life Architect ruszamy z akcją darmowego wsparcia psychologicznego online dla osób dotkniętych pandemią koronawirusa.

W akcji bierze udział aż 16 psychologów i psychoterapeutów, oferując ponad 50 godzin darmowego wsparcia psychologicznego tygodniowo!

Do korzystania ze spotkań online z psychologiami zapraszamy nie tylko lekarzy, chorych, pracowników, którzy utracili pracę czy przedsiębiorców, którzy zamknęli firmy – ale wszystkich, których ta sytuacja w jakiś sposób dotyka.
Zapisy odbywają się przez zautomatyzowany kalendarz, w którym po wybraniu dnia i godziny do osoby szukającej pomocy zostanie przypisany psycholog. Na swoją skrzynkę pocztową otrzyma ona maila z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie 50-minutową sesję wsparcia psychologicznego online – z przekazem video lub bez.
Zapisz się na darmowe spotkanie z psychologiem:DARMOWE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE
Prześlij proszę tą wiadomość osobom, które mogą potrzebować takiej pomocy.

Nasz stan psychiczny wpływa na naszą kondycję fizyczną i wierzę, że ta akcja na wielu poziomach pomoże nam wszystkim w poradzeniu sobie z obecnym kryzysem.

W tym miejscu chciałbym ogromnie podziękować wszystkim psychologom i psychoterapeutom, którzy oferują swoje wsparcie za darmo. Ich imiona i nazwiska można zobaczyć na stronie, do której link umieściłem wyżej. Brawa dla Was!!!

Wszystkiego dobrego,
Dołącz do mnie 
Kategorie Bez kategorii

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close