DORASTANIE WYMAGA CZASU

Dr Joe Dispenza & Gregg Braden https://www.youtube.com/watch?v=Qymfqtnbzik

Kochani, do Was wiadomość, może jeszcze nim poinformujemy Was, że ostatni wpis Małej Mi: https://niesklasyfikowana.com/2020/08/29/tylko-gdy-przekroczymy-samych-siebie-mozemy-zobaczyc-nowa-przyszlosc/ wciąż jest przez nas dokańczany… Pracujemy nad tym skrzętnie, a uwierzcie nam, że wszystko wskazuje na to, że KOŃCA NIE WIDAĆ, hehe😉. No niczym jak „neverending story”, czyli po prostu to życie naszej bohaterki 😋.

Ale chcę Wam tu wspomnieć, o czym dzisiaj [jeszcze w trakcie gimnastyki] sobie pomyślała ta nasza „gwiazda”: Otóż stwierdziła, że JESZCZE (chyba) ANI RAZU NIE PODZIĘKOWAŁA WAM [swoim czytelnikom] ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, ZA TO, ŻE TU JESTEŚCIE I JEDNAK JĄ CZYTACIE, a jest Was już coraz więcej! Nie jakaś garstka 2, 3, 4, no max. 7/10 osób, ale JEJ BLOG I ONA MA JUŻ PONAD 60 CZYTELNIKÓW! I nawet nie wyobrażacie sobie, jak już to czyni ją szczęśliwą!

Co więcej, właśnie tak ćwicząc sobie, odczuła takie ogólne „ciepło” i pozytywne „wibracje” dokładnie od Was, a może to po prostu od WSZECHŚWIATA… No ok, to przecież nie jest tu takie istotne i ważne. W każdym razie pomyślała, że tu liczy się przecież energia! A ona właśnie taką dobrą i pozytywną Wam wysyłała wtedy, w ogóle to ma nadzieję, że każdym swoim wpisem to czyni 😊.

W każdym razie, kochani, jeszcze jak sobie kiedyś włączyła muzykę do ćwiczeń, a ona zawsze wybiera sobie ten pliczek: Meditazione Ho’oponopono [E Malama] https://www.youtube.com/watch?v=A9efX8PzLu0 i właśnie w pewnym momencie słyszy dokładnie tą https://www.youtube.com/watch?v=_TWmaGWY0Eg, którą dodała na początku również do tego wpisu 😊.

Później jednak doszła do wniosku, że zamieści tu może taką, która będzie mogła Wam przekazać trochę mocniejsze i ważniejsze jednak chyba przesłanie: Tak w skrócie można [myślę] przedstawić tą treść tego kipu za pomocą tego obrazka:

Kochani, Mała Mi bardzo stara się dawać Wam choć dobry przykład zawsze, abyście pamiętali, że NIGDY NIE JEST TAK ŹLE, ABY NIE MOŻNA BYŁO SIĘ PODNIEŚĆ! Bardzo liczy na to, że własnym życiem i postępowaniem Wam to właśnie pokazuje i pamiętajcie proszę o jednej istotnej rzeczy, że nie ważne, gdzie jesteście i co robicie czym się zajmujecie. Nie zapominajcie proszę o tym, że BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO:

I prosimy Was jeszcze: zaglądajcie wciąż do tego wpisu, jak zwykle do momentu, gdy ukaże się już coś całkowicie nowego, a poza tym nie zapominajmy o tej „magicznej” prawdzie:

Kategorie Bez kategoriiTagi ,

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close