ZRÓB PIERWSZY KROK, PO PROSTU DZIAŁAJ!

 8:00

Wybrała już wprawdzie jakiś tytuł dla tego wpisu, lecz, moi drodzy, ona ma taki niebywały mętlik w tej swojej główce… Bo wciąż nie jest do końca pewna, czy czasem nie zmieni go na jakiś inny, więcej mówiący, bardziej adekwatny… itp. W każdym razie zaproponowałam jej, abyśmy choć, póki co, wstawiły tutaj te jej zapiski z komórki. Wczorajszy dzień, tj. PIĄTEK, 11.II.2022, uczyniła sobie dniem niejedzenia, tak tylko gwoli wyjaśnienia, ponieważ poprzednia noc nie była dla niej wcale łatwa… Właśnie wczoraj postanowiła [ponownie zresztą], że nie będzie absolutnie niczego wymuszać, tylko zda się na to, co się po prostu wydarza. A ponieważ tego dnia zbudziła się o 10:19, wpisała sobie zaraz szybciutko tę godzinę u siebie w komórce i spójrzcie tylko, cóż znowu jej wyskoczyło:

10:19 – 15

Widząc ten numer, ponownie już się uspokoiła i niejako wiedziała, że postępuje tak, jak miało być, pomimo, że wciąż ma masę tych rzeczy do zrobienia, choćby TYLKO u siebie w mieszkaniu, spójrzcie na jej notatkę:

LODÓWA PUTZEN UND ODMROZIĆ! STAUBSAUGEN/ BÜGELN/ WÄSCHE WASCHEN (auch kapcie i ściereczka)/  Things pochować/ WOHNUNG BEZAHLEN/ OBRAZKI TEMATYCZNIE UŁOŻYĆ/ BOOK READ/ KALENDER UZUPEŁNIĆ

Poza tym zachwyca się wciąż nową tapetą na pulpicie komórki, że w tak niesamowity sposób ogarnęła jednak tę część życia, w której przecież zawsze nie czuła się dobra… 

A teraz przechodzimy już do dnia dzisiejszego, którym jest SOBOTA, 12.II.2022, kiedy to, sami zresztą spójrzcie:

2:09 – 15 WC

Jak zrobiła już siusiu, wstała jeszcze i spojrzała tylko w lusterko… i pomimo, że była przerażona wręcz swoim wyglądem, zaczęła mówić:

DZIĘKUJĘ ZA TEN CUDOWNY DZIEŃ 🍀KOCHAM CIEBIE, TAK! POMIMO SMALCU NA GŁOWIE I ZMĘCZONYCH OCZU… I tak Ciebie kocham i będę się Tobą ZAWSZE OPIEKOWAĆ, bo jesteś moim CUDEM❤️✨🤗

Tutaj, już nie podam na razie, cóż dalej się działo… Określę to może jedynie słowami potworne turbulencje… 🙈🙊🙉🤦‍♀️ przejdę jedynie do tego, cóż dziś po raz kolejny uczyniła ta nasza gwiazda:

8:20 – 15 Zapalam świeczkę 🕯 w intencji odnalezienia spokoju i OCZYSZCZANIE ENERGII od wszystkich ludzi/ wydarzeń i rzeczy, które mi ją zabierają, słucham Honoponopno ❤️ właściwą, czyli PRZEPRASZAM, WYBACZ MI PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, KOCHAM CIĘ ❤️

Dokładnie tą: Ho’oponopono – Medytacja śpiewana po Polsku, skuteczna metoda uzdrawiania, [https://www.youtube.com/watch?v=mYljIvAFC8U]

Następnie zaś, tak leżąc przerażona znowu sobą i swoją obecną rzeczywistością… Wciąż słuchając tego Honoponopno, włączyła sobie jeszcze na komórce YT i tak po prostu z czystej ciekawości chciała tylko zobaczyć, na co, tym razem, tam natrafi i dostrzegła wówczas m.in. właśnie to:

O co chodzi z relacjami partnerskimi lub ich brakiem? [https://www.youtube.com/watch?v=n4s8Hy7I2nM]

I słuchając tego zaczęła po prostu ryczeć…

//////////

MAM JUŻ PO PROSTU DOŚĆ!!! [Pozwól żyć – Gosia Andrzejewicz – YouTube] Wydaje mi się, że WSZECHŚWIAT sam się ze mnie wprost naigrywa….

Kochana moja, to proszę kontynuuj, ja póki co, zamieniam się w słuch…

Zatem, już mówię…, jak wiesz, wyszłam dziś się przejść i pierwsze, co wówczas wpisałam to oczywiście godzina, a spójrz tylko, cóż po niej mi się ponownie ukazało:

12:40 – 15

A ponieważ po tym, jak wcześniej słuchałam sobie na swojej komórce właśnie tego: O co chodzi z relacjami partnerskimi lub ich brakiem? Dalej zaś włączyły mi się jakieś kolejne filmiki Beaty Pawlikowskiej, z całą pewnością ten: Czy jesteś ofiarą/ Jak przestałam być ofiarą …ciąg dalszy podam od razu cytaty, które mi z tych jej nagrań wpadły w ucho.

KAŻDY CZŁOWIEK MA PRAWO, OBOWIĄZEK I PRZYWILEJ WYBIERANIA TAKICH WZORÓW, W KTÓRE SAM CHCE WIERZYĆ I ZGODNIE Z KTÓRYMI CHCE ŻYĆ.

WARTO MIEĆ W SOBIE EMOCJONALNĄ NIEZALEŻNOŚĆ

boooszeee a teraz znowu nie mogę za bardzo pisać, bo… zaraz padnie mi bateria w tym laptopie…, ja naprawdę nie daję już sobie rady, cholera jasna!, końcówka tego kabla jest ponownie wykrzywiona… 🤦‍♀️ I dlatego załapuje mi tylko momentami, no ja po prostu… pier… to już! A tyle przecież chciałam tu jeszcze napisać…😞

Wykorzystam jednak choć to, co mogę… I dodam tylko jeszcze, że pamiętam, jak Beata w jakimś ze swoich filmików mówiła o tym, że ryczała tak po prostu, bo BOLAŁA JĄ DUSZA… I również wyprowadzała siebie na spacer i zadawała sama sobie pytanie: czego Ci potrzeba?

Przed chwilką jej mama prosiła ją o podanie swojego nr konta na 1%, zatem szybciutko udało jej się jeszcze je odnaleźć i wkleiła na FB:

////////

Spójrzcie, cóż ta nasza artystka dziś wykonała!

21:16 Wooohooo te fotki udało się jeszcze tutaj zamieścić!!! A uczyniła to właśnie na fejsie z takim oto komentarzem:

Kochani, drugiej takiej artystki, jak ja, to przysięgam tylko ze świecą szukać, buhaha🤣, właśnie skończyłam naprawianie kartonu od suszarki 💪 więc niech mi nikt nie mówi, że czegoś się nie da 😜✨🍀

Powiem Wam, cóż jeszcze ta niesamowita wręcz kobietka dziś zrobiła… Długo miała wręcz pretensje do Wszechświata i Boga, że robią ją w bambuko 😜 Jednak postanowiła, że ok. nie może teraz za bardzo na tym kompie działać, to choć wykorzysta ten czas na to, co miała właśnie na swojej liście. I tak: rozpoczęła od czyszczenia tej lodówki w końcu, nawet zaczęła ją już odmrażać [właśnie wciąż jest otwarta i wyłączona].

A teraz zapewne za chwilkę padnie jej ten komputer i będzie mogła działać dalej od poniedziałku, jak zakupi ten kabel do ładowarki! W pierwszej kolejności jednak, póki komp jeszcze jej działał, to opłaciła swoje mieszkanie, bo wczoraj w końcu wpłynęły jej alimenty! Zaczęła w tym czasie również pisać @ do siebie, właściwie o sobie samej…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close